O mnie

o mnie

Bio

Jestem specjalistą II stopnia w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w najlepszych placówkach medycznych w Katowicach i okolicach. Posiadam szeroką wiedze i wysokie kompetencje potwierdzone licznymi certyfikatami.

Regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej.

o mnie

Doświadczenie i kompetencje

Jako lekarz ginekolog świadczę wysokospecjalistyczne usługi z zakresu położnictwa i ginekologii. Wykonuję laserowe zabiegi w nietrzymaniu moczu, zajmuję się również laserowym obkurczaniem pochwy. Opiekuję się ciężarnymi pacjentkami, prowadzę ciąże fizjologiczne i ciąże wysokiego ryzyka.

Przeprowadzam pełną diagnostykę, w tym USG ciąży. Ponadto diagnozuję i leczę niepłodność. Posiadam duże doświadczenie w leczeniu szeregu schorzeń żeńskiego układu rozrodczego. Przeprowadzam leczenie m.in. nadżerek szyjki macicy, zespołu policystycznych jajników oraz torbieli jajnika.

Konsultuję pacjentki z zaburzeniami miesiączkowania. Na wizycie wykonuję USG ginekologiczne, USG piersi, a także pobieram materiały do badań cytologicznych.

o mnie

Świadczone usługi ginekologiczne

Opinie

Pacjentki mówią

Izabela

Witam drogie Panie. Jestem położną. Dr Etmańskiego znam „od zawsze”. Był przy moim porodzie dyplomowym. Był, gdy zasłabłam w pierwszych tygodniach ciąży, był, gdy panikowałam, bo pewnie „z dzieckiem będzie coś nie tak” (znacie to, Mamusie, prawda?), był i pocieszał, gdy zaczęły się komplikacje w ciąży..Gdy przeniósł się do katowickiego szpitala, znalazłam innego lekarza. Ale mało tej „zdrady” nie przypłaciłam zdrowiem psychicznym: wylądowałam w szpitalu z OZT i w trakcie konsultacji ginekologicznej, dowiedziałam się, że mam guza macicy! Po wyjściu ze szpitala odnalazłam Dr Etmańskiego na oddziale, w środku dnia. Zaraz znalazł czas na rozmowę, badanie i uspokojenie, że będzie OK. Jestem po zabiegu, i JEST OK!! Dr Etmański TO WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTA, DOBRY CZŁOWIEK I OPERATOR O NIEZWYKŁYCH ZDOLNOŚCIACH MANUALNYCH!

Izabela
Anna

Jestem bardzo zadowolona z Pana doktora. Jest bardzo dobrym lekarzem i zna się na rzeczy. Dba o pacjetke i przejmuje się jej stanem gdy coś z badań wyjdzie nie tak. Widać że ma duże doświadczenie. Jestem mega zadowolona.

Anna
Anonim

Trafiłam do Dr. Etmańskiego zupełnie przez przypadek, miałam zagrożenie ciąży. Pan Doktor od razu wykazał się pełnym profesjonalizmem. Rzadko zdarza się aby lekarz potrafił tak wyjaśnić i uspokoić aby niepotrzebne troski zeszły na dalszy plan. Natychmiast zdobył moje zaufanie. Od razu podjął leczenie, po trzech tygodniach wszystko wróciło do normy. W dodatku bardzo przyjemny, sympatyczny i wyrozumiały człowiek z bardzo dużym doświadczeniem. Bardzo polecam!

Anonim

Umów się na wizytę

Zadzwoń i umów się na wizytę w moim gabinecie.
Umów się